GRUPA MASTERMIND
prowadząca: Marta Bukowska

 

ROZPOCZNIJ KARIERĘ
W BRANŻY FITNESS

ZDOBĄDŹ PIERWSZYCH KLIENTÓW

NA TRENINGI PERSONALNE

i / lub

ZACZNIJ PRACĘ

JAKO INSTRUKTOR FITNESSU

 

3 miesięczny udział w grupie mastermind dla osób,
które skończyły 
szkolenie Instruktor Fitness i / lub Trener Personalny,
a teraz chcą 
rozpocząć karierę realizując marzenie o nowym zawodzie.

STARTUJEMY 13 MAJA 2019

on-line, czyli tam gdzie chcesz!
Zgłaszam się

MASZ JUŻ DYPLOM,

jednak okazuje się, że wcale nie otwiera Ci on drzwi do klubów fitness.

MASZ JUŻ WIEDZĘ

o tym, jak prawidłowo przeprowadzić trening, jednak klienci sami się do Ciebie nie zgłaszają.

MASZ JUŻ PEWNOŚĆ,

że bycie trenerem lub instruktorem to Twoja pasja i chcesz zacząć na niej zarabiać.

MASZ JUŻ INFORMACJE

o tym, jak wykorzystywać media społecznościowe i inne narzędzia marketingowe do zdobywania klientów,  jednak nadal nie wiesz, jak używać ich w zgodzie ze sobą.

MASZ JUŻ DOŚĆ

słuchania rad, webinarów, lajwów, bo im więcej zdobywasz wiedzy, tym mniej potrafisz dopasować ją do swojej sytuacji, osobowości i możliwości.

MASZ GOTOWOŚĆ

do podjęcia wysiłku, aby tę sytuację zmienić. Chcesz stać się pewnym siebie ekspertem, myśleć o sobie jak o profesjonalnym trenerze i nareszcie zacząć zarabiać!

NIE TYLKO TY TAK MASZ!

Poznaj innych instruktorów i trenerów, którzy zmagają się z podobną sytuacją. Dołącz do zamkniętej grupy mastermind. Dostaniesz praktyczne wskazówki jak rozpocząć karierę i będziesz je wdrażać razem z innymi. Poczuj wsparcie grupy i opiekę mentora. Nie musisz być z tym sam!

Prowadząca grupę mastermind:

MARTA BUKOWSKA

www.martabukowska.pl

Wierzę, że nie znalazłeś się tu bez powodu! Sprawdź, czy to właśnie ja jestem osobą, która może Ci pomóc.

Jestem biznes coachem. Pomagam trenerom i instruktorom fitness rozwijać karierę i prowadzić wymarzony styl życia. Choć skończyłam socjologię z doradztwem psychospołecznym, od długich lat jestem związana z branżą fitness. W 2005 r. zostałam instruktorem fitness i trenerem personalnym. Przez 6 lat prowadziłam StudioFitness & Pilates, a w 2010 r. stworzyłam Pomorską Szkołę Fitness 4FIT, która zajmuje się przygotowaniem zawodowym trenerów. W międzyczasie swoje wykształcenie uzupełniłam o 1,5-roczne studia podyplomowe coaching z elementami psychologii na SWPS.

Pracowałam w kilkunastu klubach fitness, rekrutowałam instruktorów, a spod moich skrzydeł wyszło kilkudziesięciu świeżo upieczonych trenerów. Uwielbiam pracę z instruktorami, ponieważ są to ludzie pełni pasji, miłości do aktywnego trybu życia i gotowi do zarażania tym innych. Często brak im jednak pewności siebie i wiedzy, jak zacząć. Porównują się do innych, zamiast odnaleźć swój potencjał i iść za głosem serca. Moją misją jest stać się trampoliną,od której odbiją się w górę. Pomaga mi w tym 14-letnie doświadczenie w poruszaniu się w branży fitness, rozległa wiedza biznesowa i wykorzystywanie narzędzi coachingowych. Połączenie tego wszystkiego po prostu… DZIAŁA! 🙂

ZOBACZ CO MÓWIĄ INSTRUKTORZY I TRENERZY, Z KTÓRYMI PRACOWAŁAM:

Paweł Ilczyna

Na przestrzeni ostatnich lat obserwujemy niezwykle dynamiczny rozwój branży fitness i stale rosnącą konkurencję w zawodzie trenera personalnego. Obecnie nie wystarczy już być po prostu dobrym merytorycznie. Trzeba umieć przekonać do tego innych i wyróżnić się czymś z coraz większego tłumu. Szkolenie Marty jest właśnie o tym. Moim zdaniem „niezbędnik” dla każdego poważnie traktującego ten zawód. Zdecydowanie polecam.

Karolina Dera

Marta pomogła mi odkryć, co zrobić, by być zadowoloną z siebie i zrobić krok naprzód. Dodała mi odwagi (a może tylko obudziła ją we mnie na nowo), dzięki czemu nie bałam się wywrócić życia do góry nogami.

Instruktor Fitness

Joanna Podoska

Wzięłam udział w szkoleniu prowadzonym przez Martę i pożałowałam, że dopiero teraz… Dotarło do mnie, że trener to ktoś, kto – owszem- obraca się wśród ludzi a jego praca jest widoczna gołym okiem, ale … to niekoniecznie wystarcza, aby zbudować osobista markę i stać się kimś wyjątkowym i rozpoznawalnym na rynku pracy. Próba wyróżnienia się, z jednoczesnym zachowaniem autentyczności, bez robienia medialnej „szopki” to sztuka, której warto się nauczyć. Warto poznać mechanizmy, które pomogą „wyjść do ludzi”, aby w natłoku bodźców i w chaosie informacyjnym klient dotarł do nas i skorzystał z oferty. Marta wykłada sztukę budowania swojej marki z pasją i życzliwością w atmosferze rzadko spotykanej na tego typu szkoleniach. Dlatego serdecznie polecam.

Instruktor fitness i trener personalny

Aneta Rychert

Bardzo dziękuję za kurs Marty. Dzięki niemu zatrzymałam się i pomyślałam nad tym, kim jestem i czego tak naprawdę w życiu chcę. Myślę, że korzyści z tego szkolenia będą widoczne nie tylko w życiu zawodowym, ale i prywatnym. Ćwiczenia trudne, ale bardzo ważne i przydatne.

Instruktor fitness

Emilia Radke-Bartyś

Marta to ciepła, serdeczna osoba, o przyjemnym i radosnym głosie. W szkoleniu konkretna, rzeczowa, umiejąca zaciekawić i przekazać wiedzę.

Instruktor fitness

Marta Demko

Marta jest osobą niezwykle empatyczną, posiada duże umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby uczestniczek swoich kursów / sesji coachingowych. Zyskałam sporo pewności siebie, mam wiele pomysłów na rozwój własnego biznesu w dziedzinie fitness i nie zapominam też (czego zawsze mi brakowało) o chłodnej kalkulacji, kiedy zachodzi taka potrzeba.

Instruktor fitness

Małgorzata Murawska

Uwielbiam patrzeć jak inni przekraczają swoje granice, a dzięki temu, że zostałam instruktorem fitnessu, mogę w tym uczestniczyć. Jest to moja pasją, którą mogę zarażać oraz pozwala mi na oderwanie się od zawodowych obowiązków. Mam poczucie, że znalazłam równowagę w swoim życiu.

Właścicielka Fit Lady Studio

Jolanta Budziak

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Martą. Pełen profesjonalizm w każdym calu. Podczas warsztatu prowadzonego przez Martę zdobyłam wiedzę, którą szybko przełożyłam na praktykę. Jak znaleźć mocne strony, jak nabrać pewności siebie, jak rozmawiać z potencjalnym pracodawcą…? Tego wszystkiego dowiedziałam się podczas warsztatu, który został poprowadzony w przemiłej atmosferze. Polecam gorąco współpracę z Martą przede wszystkim za ogrom wiedzy, zaangażowanie i serce wkładane w to, co robi.

Instruktor fitness

Katarzyna Bujanowska

Jestem wdzięczna za pokazanie mi moich możliwości i wartości. Dziękuję, że odnalazłaś we mnie potencjał, który dzisiaj podbija serca moich odbiorców jako trener i szkoleniowiec. Dzięki Tobie obecnie jestem tym człowiekiem, którym jestem.

Właściciel studio Fizjofitka

FAKT JEST TAKI:

większość absolwentów szkoleń fitness nigdy nie rozpoczyna kariery.

Nie bądź jednym z nich!

Jak rozpocząć karierę przy wsparciu mentora i grupy?

 1. Dostaniesz praktyczne wskazówki, jak „włożyć stopę w drzwi” do świata fitness i każdym działaniem otwierać je coraz szerzej. Poznasz strategie marketingowe, które dopasujesz do siebie i które przyniosą Ci pierwszych klientów. Otrzymasz fachowe doradztwo dotyczące układania konspektu pierwszych treningów w oparciu o potrzeby konkretnego klienta. Wytyczysz plan działania i będziesz go realizować krok po kroku.

 

 1. Otrzymasz wsparcie i feedback. Nie powtarzaj wciąż tych samych działań, oczekując innych efektów. Dzięki obiektywnej ocenie osób, które są Ci życzliwe, zobaczysz, co możesz poprawić, aby działania przyniosły wymarzony efekt. Długo już byłaś Zosią-Samosią. Skoro tu jesteś, to prawdopodobnie potrzebujesz zmiany strategii.
 1. Zaczniemy pracę od głowy. Tak, tak. Jeśli chcesz, żeby ludzie w Ciebie uwierzyli, musisz sam w siebie wierzyć. Poznasz i pokochasz to, co w Tobie najpiękniejsze. Odnajdziesz swoje mocne strony, talenty i dowiesz się, jak wykorzystać je w budowaniu kariery i wyborze marketingu. Zrozumiesz, że jest z czym iść do ludzi i dowiesz się, jak budować z nimi serdeczne relacje.Zmierzymy się z syndromem „oszusta” i poczuciem, że nie jesteś „dość dobry”, by wystartować.

 

 1. Zero rywalizacji, 100% życzliwości. Wirtualny świat nie jest miejscem, w którym możesz opowiedzieć o trudnościach, zostać wysłuchanym, otrzymać akceptację i pomoc w znalezieniu rozwiązania najlepszego dla CIEBIE. Każdy z nas ma potrzebę bycia częścią społeczności, z którą może przedyskutować swoje pomysły, strategie, sytuacje które się wydarzyły. Grupa mastermind jest takim kawałkiem internetu, w którym to wszystko znajdziesz.

PROGRAM:

 

Pracujemy przez 3 miesiące, od 13.05.’19. Jest to idealny okres na rozpoczęcie kariery, ponieważ w czasie wiosenno-letnim większość aktywnych instruktorów i trenerów wyjeżdża na wakacje. Dla Ciebie to najlepszymoment, aby odpowiedzieć na brakikadrowe w klubach fitness.

 

Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy:

 

I GRUPA – INSTRUKTORZY FITNESSU

Jest przeznaczona dla osób, które posiadają dyplom instruktora (uzyskany w dowolnej placówce), jednak mają trudności ze zdobyciem zajęć „na stałe”. Zapraszam również osoby, które chcą zwiększyć liczbę prowadzonych treningów lub nawiązać współpracę z wymarzonym klubem.

II GRUPA – TRENERZY PERSONALNI

Grupa jest idealna dla osób posiadających certyfikat trenera personalnego (uzyskany w dowolnej placówce) i chcących rozpocząć prowadzenie treningów indywidualnych (1:1) lub pół personalnych (1:2, 1:3). Zachęcam do udziału w szczególności trenerów mających problem z pozyskiwaniem klientów lub zwiększaniem ich liczby.

 

Program składa się z 3 modułów, nad każdym z nich pracujemy przez 1 miesiąc.

 

1) MODUŁ

 • Określenie celu, do którego dążysz. Czyli nazwanie, czego tak naprawdę chcesz?
 • Realna ocena rzeczywistości. Porozmawiamy o tym, w jakim miejscu jesteś, czego potrzebujesz, żeby zbliżyć się do celu. Określenie strefy wpływu.
 • Przyjęcie samego siebie jako profesjonalnego trenera / instruktora.
 • Znalezienie zasobów, mocnych stron.
 • Intensywna praca nad sobą (mentalna i fizyczna).
 • Poznanie środowiska fitness.
 • Ustalenie planu działania i wdrażanie pierwszych zadań.

2) MODUŁ

 • Prowadzenie pierwszych nieodpłatnychzajęć / treningów.
 • Przygotowanie do pierwszych treningów w oparciu o konkretną grupę / klienta. Analiza i feedback grupy.
 • Odkrywanie nowych umiejętności i wykorzystanie ich w kolejnych działaniach.
 • Nauka na błędach własnych i innych uczestników grupy. Testowanie.
 • Przygotowanie do współpracy z klubami fitness.
 • Wzmacnianie proaktywnej postawy.
 • Uczestnicy dowiadują się, w jakich treningach czują się najpewniej i które przychodzą im z łatwością.
 • Określają rodzaj klienta, z którym chcą pracować.

3) MODUŁ

 • Pierwsze odpłatne treningi / zajęcia.
 • Poznanie siebie jako trenera / instruktora i znalezienie swojego stylu pracy.
 • Nauka empatycznego podejścia do klientów. Komunikacja.
 • Wzmocnienie pewności siebie.
 • Wybór narzędzi i strategii marketingowych w celu zwiększania liczby treningów.
 • Ustalenie dalszych kroków do samodzielnej pracy lub decyzja o kontynuacji udziału w grupie.

KAŻDY UCZESTNIK GRUPY OTRZYMUJE:

 

 • Do każdego modułu zestaw ćwiczeń coachingowych i praktycznych zadań.
 • 3miesięczny dostęp do tajnej grupy na Facebooku (osobna grupa dla instruktorów fitness i trenerów personalnych). Możliwość przedłużenia udziału w grupie.
 • Wideo nagrane przez Martę Bukowską z omówieniem każdego modułu i wskazówkami.
 • 2 razy w miesiącu odbywa się spotkanie on-line, w którym omawiamy działania i efekty każdego uczestnika grupy. Oceniamy także merytoryczne przygotowanie treningów i pracujemy nad ich udoskonaleniem. Czas trwania spotkania: ok. 120 min.
 • Możliwość zadawania pytań prowadzącej grupę i wsparcie bez ograniczeń przez cały czas trwania programu (poprzez messenger, grupę na FB lub e-mail).
 • Ostatniego dnia trwania programu odbędzie się podsumowująca transmisja live

BONUS!!!

Dołączając do grupy do dnia 30.04.’19 
w prezencie otrzymasz

INDYWIDUALNĄ SESJĘ
COACHINGOWO-MENTORINGOWĄ

(60 min.)

z Martą Bukowską

Możesz z niej skorzystać z dowolnym momencie!

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA

Grupa mastermind 
„Rozpocznij karierę w branży fitness”

 

890 zł

PŁATNOŚĆ MIESIĘCZNA*

Grupa mastermind 
„Rozpocznij karierę w branży fitness”

 

349 zł

 1. Aby zapisać się do grupy, napisz do mnie (kontakt@martabukowska.pl). Opisz swoją sytuację, a ja przydzielę Cię do grupy, która będzie dla Ciebie najlepszym wsparciem.
 2. Po zaakceptowaniu przeze mnie Twojego udziału w grupie wybierz sposób płatności (jednorazowy lub miesięczny).
 3. Płatność jednorazowa – następuje do 5 dni po wysłaniu zgłoszenia (kontakt@martabukowska.pl).
 4. Płatność miesięczna – 1 rata do 5 dni po wysłaniu zgłoszenia, 2 rata do 31.05.’19, a 3 rata do 30.06.’19.
 5. Udział w grupie na min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

BYĆ MOŻE TERAZ ZASTANAWIASZ SIĘ NAD…

 

1. Czy udział w grupie będzie dobry dla mnie i mojej szczególnej sytuacji?

Napisz do mnie: kontakt@martabukowska.pl. Opisz swoją sytuację. Pomogę Ci znaleźć najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.

 

2. Zrobiłem już wszystko, co w mojej mocy, żeby zdobyć klientów / pierwsze zajęcia i nie zadziałało. Czy jest coś, czego jeszcze mogę spróbować?

Jeśli zrobiłeś już wszystko i nie zadziałało, to znaczy, że czas skorzystać ze wsparcia. Tak, grupa jest jak najbardziej dla Ciebie!

 

3. A co jeśli zainwestuję w grupę mastermind, ale nadal nic się nie zmieni?

Jeśli będziesz tylko biernym obserwatorem tego, nad czym pracujemy w grupie – masz rację, nic się nie zmieni. Potrzebuję Twojego zaangażowania, otwartości i postępowania według moich wskazówek. Dopiero wtedy zobaczysz pierwsze efekty.

 

4. W teorii wiesz już, jak powinieneś postępować, jednak wciąż nie możesz / nie chcesz / boisz się zacząć.

Witaj w idealnym miejscu dla Ciebie. Udział w grupie to nie tylko konkretne wskazówki, ale praca nad mentalnym do nich podejściem. Jeśli do tej pory nie mogłeś się za to zabrać – to znaczy, że nie mogłeś. Musimy zrobić to inaczej, żeby się dało 🙂

Gotowy na pierwszy krok do realizacji marzeń?

Grupa mastermind jest dla Ciebie, jeśli:

 

 • jesteś zdecydowany na zdobycie pierwszych klientów i / lub prowadzenie pierwszych zajęć fitness;
 • masz już dość kręcenia się w kółko bez widocznych rezultatów;
 • potrzebujesz wsparcia mentora i osób będących w podobnej sytuacji;
 • nie chcesz słuchać kolejnych webinarów i porad, których nijak nie da się dopasować do Twojej sytuacji;
 • w szkolenie zawodowe zainwestowałeś sporo pieniędzy i nie chcesz, żeby się zmarnowały, jeśli nigdy nie rozpoczniesz kariery;
 • masz chęć pomagania innym uczestnikom grupy i udzielania wspierającej informacji zwrotnej.

Grupa mastermind nie jest dla Ciebie, jeśli:

 

 • jeśli nie masz certyfikatu Trener Personalny lub Instruktor Fitness (wydany przez dowolną placówkę);
 • wolisz siedzieć i narzekać, że inni mogą, a Ty nie;
 • nie zamierzasz być aktywnym uczestnikiem grupy, a tylko obserwować jej działania z ukrycia;
 • grupa nie jest dla Ciebie, jeśli nie wiesz, czy naprawdę chcesz pracować w zawodzie trenera / instruktora;
 • wolisz wydawać pieniądze na ciuchy i kosmetyki, zamiast zainwestować je w spełnienie marzenia o byciu trenerem;
 • zamierzasz czekać ze spełnianiem marzeń do emerytury.

FAQ

(Co jeszcze chciałbyś wiedzieć?)…

 

Jak mogę zapisać się do grupy?
Wyślij swoje zgłoszenie: kontakt@martabukowska.pl. Opisz swoją sytuację i zaznacz, do jakiej grupy chcesz dołączyć: instruktorów fitnessu, czy trenerów personalnych. Dołącz skan / zdjęcie certyfikatu potwierdzającego posiadanie powyższych kompetencji. Przydzielę Cię do najlepszej dla Ciebie grupy.

 

Jeśli jestem dopiero w trakcie szkolenia zawodowego, to czy mogę dołączyć do grupy?
Zapraszam Cię do grupy dopiero wtedy, kiedy otrzymasz tytuł Instruktora Fitnessu lub Trenera Personalnego. Dopiero wtedy będziesz mógł udzielać merytorycznego wsparcia pozostałym członkom grupy.

 

Czy mogę zapłacić w ratach?
Zdecydowanie tak! Możesz opłacić udział w grupie w 3 ratach. Niech brak gotówki nie powstrzyma Cię przed spełnieniem marzenia o byciu instruktorem / trenerem! Pamiętaj, że to nie wydatek, a inwestycja.

 

Gdzie będziemy pracować?
Spotykamy się on-line, w zamkniętej grupie na FB do której dostęp otrzymasz po dokonaniu płatności i przydzieleniu Cię do grupy. Najważniejsze jednak jest to, co będzie się u Ciebie działo off-line, czyli wspólnie omawiamy wszystkie działania, które udało Ci się wdrożyć.

 

Ile czasu trwa praca w grupie?
3 miesiące, od 13.05. Istnieje możliwość przedłużenia udziału w grupie.

 

Czy otrzymam fakturę za dokonaną płatność?
Tak, prowadzę firmę zarejestrowaną w Polsce. Otrzymasz fakturę na wskazane dane.

Kupując udział w grupie mastermind

do 30.04.’19 dostajesz dodatkowy bonus!

 

Indywidualną sesję

coachingowo-mentoringową

z Martą Bukowską.

 

Uwaga! Oferta jest ważna do wyczerpania miejsc.

Oferta kończy się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 

*Zamknięcie sprzedaży 10.05.’19

 

Okres wiosenno – letni to najlepszy czas na rozpoczęcie kariery w branży fitness.

Wykorzystaj braki kadrowe w klubach!

Skorzystaj ze wsparcia grupy i mentora!

CHCESZ POROZMAWIAĆ?
NIE WIESZ CZY TO KURS DLA CIEBIE?

Chcesz o coś zapytać? Czekam na Ciebie tutaj i odpowiadam na wszystkie pytania! 🙂
MESSENGERE-MAIL